361 Poprzedni Burmistrzowie | BIP - Urząd Miasta Krynica Morska
Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Krynicy Morskiej

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

Tagi

Poprzedni Burmistrzowie

BURMISTRZOWIE MIASTA KRYNICA MORSKA

Boduszek Jan 19.06.1990 do 8.05.1991 - wójt Gminy Sztutowo i Krynica Morska

 

1 Boduszek Jan Stefan 02.04.1991 - 06.11.1998
2 Bednarz Edward 06.11.1998 - 17.10.2001
3 Stępień Andrzej Antoni 17.10.2001 - 06.12.2006
4 Ostrowski Adam Włodzimierz 06.12.2006 - 01.12.2014
5 Swat Krzysztof 01.12.2014 -

 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Marcin Zaboklicki

Data wytworzenia:
28 gru 2015

Osoba dodająca informacje

Marcin Zaboklicki

Data publikacji:
28 gru 2015, godz. 09:24

Osoba aktualizująca informacje

Marcin Zaboklicki

Data aktualizacji:
22 lut 2022, godz. 11:03